ICON – usuwanie białych plamek


Istnieje wiele powodów obecności białych, brunatnych, szarych czy pomarańczowych plamek, które pojawiają się na powierzchni zębów.

Są one problemem estetycznym, zwłaszcza jeśli dotyczą przednich zębów. Zęby tracą zdrowy połysk i wyglądają na zaniedbane. Osoby, które dbają o swój wygląd, są tym zmartwione i uważają to za defekt. ICON jest innowacyjną metodą usunięcia przebarwień oraz zatrzymywania początkowej próchnicy bez borowania.

ICON to pierwszy na świecie płynny preparat (infiltrant), który dzięki swoim unikalnym właściwościom w trakcie jednej wizyty skutecznie usuwa białe plamki oraz wnika w system porów uszkodzonego szkliwa i zamyka je. W ten sposób utworzona zostaje skuteczna bariera odporna na szkodliwe działanie kwasów i bakterii.

Gdy aparat ortodontyczny zostanie zdjęty…

Każdy, kto nosi stały aparat ortodontyczny, oczekuje idealnych, równych zębów. Dlatego może czuć się rozczarowany, kiedy po zdjęciu zamków widoczne są przebarwienia najczęściej w postaci białych plamek. Cały zabieg jest zupełnie bezbolesny i przeprowadzany na jednej wizycie.

Dlaczego stosujemy preparat ICON?

  • Ząb wygląda w pełni naturalnie
  • Efekty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu
  • Preparat skutecznie zapobiega dalszemu rozwojowi próchnicy
  • Leczenie to tylko 1 wizyta
  • Zabieg jest zupełnie bezbolesny, bez borowania i konieczności znieczulenia
  • Pozwala zachować ząb na dłużej
 

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?


Przejdź do kontaktu