Kontynuacja leczenia stomatologicznego

z innego gabinetu

Jeśli potrzebujesz znaleźć nowego dentystę, ponieważ np. mieszkasz w innym miejscu niż wcześniej lub Twój poprzedni stomatolog zamknął gabinet to u nas z powodzeniem możesz dokończyć już rozpoczęte i kontynuować dalsze leczenie stomatologiczne!

Kontynuacja leczenia u innego lekarza dentysty

Nieważne czy potrzebujesz wykonać leczenie protetyczne, endodontyczne (leczenie kanałowe), implantologiczne, czy po prostu leczenie ubytków – zajmiemy się tym i naprawdę chętnie Ci pomożemy.


Zespół DENTU Stomatologia tworzy 8 lekarzy, 5 asystentek stomatologicznych i 2 higienistki oraz rejestratorka. Wspieramy się w codziennej pracy, dlatego w trakcie leczenia z pewnością poznasz większość z nas.

Co jest potrzebne, aby zmienić Twój dawny gabinet stomatologiczny na DENTU Stomatologia?

Aby zmienić gabinet stomatologiczny i kontynuować leczenie w DENTU Stomatologia nie potrzebujesz żadnych dokumentów.

Mimo wszystko, jeśli masz możliwość to pomocne będzie jak przyniesiesz ze sobą tzw. dokumentację medyczną, czyli historię leczenia wraz ze zdjęciami rentgenowskimi.

Twój poprzedni gabinet ma obowiązek wydania na Twoje życzenie takiej dokumentacji medycznej – wystarczy poprosić o jej przygotowanie.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie masz szans na uzyskanie takiej dokumentacji to się nie martw! Potrzebne badania i zdjęcia bez problemu wykonamy jak przyjdziesz na wizytę.

Jak możesz dokończyć u nas rozpoczęte w innym miejscu leczenie stomatologiczne?

W celu kontynuacji leczenia stomatologicznego, koniecznie umów się na konsultację pierwszorazową u doktora Macieja Kowalczyka. Przy rejestracji powiedz, że chcesz kontynuować u nas leczenie rozpoczęte w innym gabinecie.

Po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i/lub wykonaniu niezbędnych badań, doktor Maciej Kowalczyk zaproponuje Ci możliwie najlepsze rozwiązania dokończenia leczenia oraz przedstawi ich koszt.

Na konsultacji będziesz mieć również czas na zadawanie nurtujących Cię pytań. Jest to wizyta około 45-minutowa. W trakcie wizyty wykonamy cyfrowe zdjęcia wewnątrzustne, które będą bardzo pomocne przy omawianiu Twojego dalszego leczenia.

Pamiętaj, że jesteśmy po to, aby Tobie pomóc!