uzupełnienia protetyczne
Uzupełnienia protetyczne
27 kwietnia 2021
dzień dziecka
Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka!
1 czerwca 2021
uzupełnienia protetyczne
Uzupełnienia protetyczne
27 kwietnia 2021
dzień dziecka
Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka!
1 czerwca 2021

MediRaty

Sfinansuj leczenie w DENTU Stomatologia na raty!Spełnimy Twoje marzenie o pięknym uśmiechu.

  • Doktor Maciej Kowalczyk przedstawi Ci możliwe opcje kompleksowego leczenia oraz jego koszt.
  • MediRaty pomogą bez zbędnego obciążania portfela zadbać o zdrowie i estetykę Twojego uśmiechu.
  • Nasz Zespół krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces zaplanowanego leczenia.
W DENTU Stomatologia umożliwiamy leczenie ratalne praktycznie od początku naszej działalności. Dzięki temu pomogliśmy wielu naszym Pacjentom odzyskać zdrowie, radość życia i pewność siebie... Dzisiaj są szczęśliwi.

Czy promienny uśmiech to również Twoje marzenie?

Nieważne ile masz lat...

Niezależnie od tego, czy masz 20, czy 70 lat, możesz zapłacić w ratach za dowolne leczenie stomatologiczne powyżej 500 zł.

Jeśli na przykład pragniesz mieć bielszy uśmiech, ale nie jesteś w stanie zapłacić od razu za zabieg to z pewnością już nie musisz się martwić!

MediRaty zapłacą za Ciebie, a Ty oddasz im należną kwotę w ratach. Ich ilość i wysokość ustalasz zgodnie ze swoimi potrzebami.

Gdy stara proteza nie jest już dla Ciebie komfortowa i chcesz wymienić ją na nową elastyczną lub protezę na implantach to również możesz skorzystać z płatności ratalnej.

Poprzez dogodne raty możesz zapłacić za całość leczenia. Lub za część leczenia możesz zapłacić z własnych środków, które posiadasz, a za pozostałą część możesz zapłacić w ratach. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli marzysz o pięknym uśmiechu, ale nie wiesz ile może kosztować Twoje leczenie to najpierw umów się na wizytę konsultacyjną. W jej trakcie lek. dent. Maciej Kowalczyk przedstawi Ci wszystkie możliwe opcje leczenia i koszty. Z pewnością wówczas będzie Ci łatwiej podjąć decyzję. Czy MediRaty są dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, czy może wcale ich nie będziesz potrzebować?

Aby dowiedzieć się więcej o leczeniu w MediRatach w DENTU Stomatologia kliknij TUTAJ.

Call Now Button