Proteza acetalowa - nowoczesna proteza szkieletowa

Proteza acetalowa wykonana jest w całości z termoplastycznego tworzywa - acetalu. Jest rodzajem nowoczesnego typu protezy szkieletowej. Metalowy szkielet obecny w tradycyjnej protezie szkieletowej jest tutaj zastąpiony sztywnym i sprężystym technopolimerem.

Właściwości acetalu i bogata paleta barw umożliwiają wykonanie lekkich i estetycznych protez szkieletowych, do których Pacjent łatwo się przyzwyczaja.

Dlaczego acetal?

Acetal:

  • jest w 100% bezpiecznym, biokompatybilnym materiałem,
  • jest estetyczny - bogata paleta barw w odcieniach dziąseł i zębów sprawia, że klamry wykonane z acetalu są praktycznie niewidoczne,
  • chroni zęby - klamry wykonane z acetalu nie niszczą szkliwa (w przeciwieństwie do klamer metalowych),
  • jest odporny na naprężenia, złamania i wykazuje niską ścieralność,
  • jest produkowany w Polsce,
  • to materiał stabilny kolorystycznie,
  • to materiał certyfikowany - CE, ISO, URPMIB, NIL.

Dlaczego warto wykonać protezę acetalową w DENTU Stomatologia?

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

Protetyka stomatologiczna jest jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Wykonaliśmy już niezliczoną ilość koron, mostów, protez oraz innych prac protetycznych na bazie, których stworzyliśmy piękne uśmiechy. Nasze bogate doświadczenie wynika z wieloletniej praktyki i wiedzy zdobytej na licznych kursach i szkoleniach.

DOKŁADNOŚĆ

Wyciski wykonujemy używając mas wyciskowych o najwyższej dostępnej na rynku jakości. Ich struktura oparta została na bazie asilikonów i mas polieterowych. Dzięki temu pobrane od Pacjenta wyciski są maksymalnie dokładne. Uchwycone zostają najdrobniejsze szczegóły, a to przekłada się na estetykę wykonanej pracy protetycznej.

JAKOŚĆ

Współpracujemy z jednym z najlepszych i największych laboratoriów protetycznych w Polsce Północnej.

KOMFORT PACJENTA

Cały proces wykonania protezy elastycznej jest w 100% bezbolesny. Wizyta przebiega w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Pacjent w trakcie wizyty może obejrzeć film przyrodniczy i posłuchać muzyki relaksacyjnej.

ATRAKCYJNA POLITYKA CENOWA

Wspólnie z Pacjentem ustalamy plan leczenia, który zawiera przejrzyste dane tj. etapy i rodzaj wybranego uzupełnienia protetycznego oraz kwotę. Dzięki temu Pacjent może być spokojny, ponieważ zawsze dokładnie zna cenę przeprowadzonego zabiegu. Dodatkowo w DENTU Stomatologia możliwa jest płatność ratalna. Współpracujemy z firmą, która stworzyła pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych na raty - MEDI RATY.

DOKŁADNA I KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Leczenie Pacjenta poprzedzamy szczegółową diagnostyką i dokumentacją fotograficzną. Dysponujemy nowoczesnymi aparatami RVG i OPG. W pierwszym etapie planujemy leczenie w sposób wizualny na monitorze komputera. Pozwala to na przybliżenie Pacjentowi różnych opcji leczenia i ułatwia wybranie tej najbardziej optymalnej.

BOGATA OFERTA I MOŻLIWOŚĆ WYBORU

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych Pacjenta, oferujemy kilka linii uzupełnień protetycznych do wyboru.
Call Now Button