Proteza acetalowa - nowoczesna proteza szkieletowa

Jeśli Twoje uzębienie nie jest kompletne i pragniesz odzyskać ładny uśmiech to z pewnością jednym z możliwych rozwiązań jest nowoczesna proteza szkieletowa.

Godnym Twojej uwagi rozwiązaniem może być np. proteza acetalowa, która wykonana jest w całości z termoplastycznego tworzywa - acetalu. Jest rodzajem nowoczesnego typu protezy szkieletowej. Metalowy szkielet obecny w tradycyjnej protezie szkieletowej jest tutaj zastąpiony sztywnym i sprężystym technopolimerem.

Dlaczego acetal?

Acetal:

  • jest w 100% bezpiecznym, biokompatybilnym materiałem,
  • jest estetyczny - bogata paleta barw w odcieniach dziąseł i zębów sprawia, że klamry wykonane z acetalu są praktycznie niewidoczne,
  • chroni zęby - klamry wykonane z acetalu nie niszczą szkliwa (w przeciwieństwie do klamer metalowych),
  • jest odporny na naprężenia, złamania i wykazuje niską ścieralność,
  • jest produkowany w Polsce,
  • to materiał stabilny kolorystycznie,
  • to materiał certyfikowany - CE, ISO, URPMIB, NIL.

Dlaczego warto wykonać protezę acetalową w DENTU Stomatologia?

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

Protetyka stomatologiczna jest jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Każdego dnia wykonujemy protezy acetalowe oraz inne protezy elastyczne na bazie, których tworzymy piękne uśmiechy. Nasze bogate doświadczenie wynika z wieloletniej praktyki i wiedzy zdobytej na licznych kursach i szkoleniach.

DOKŁADNOŚĆ

Używając mas wyciskowych o najwyższej dostępnej na rynku jakości z pewnością pobieramy maksymalnie dokładne wyciski. Dzięki temu wiemy, że Twoja proteza acetalowa na pewno jest bardzo precyzyjna.

JAKOŚĆ

Możemy powiedzieć, że na pewno współpracujemy z jednym z najlepszych i największych laboratoriów protetycznych w Polsce Północnej.

KOMFORT PACJENTA

Cały proces wykonania protezy acetalowej jest w 100% bezbolesny. W trakcie wizyty możesz obejrzeć film przyrodniczy i posłuchać muzyki relaksacyjnej, dlatego wizyta przebiega w przyjaznej i spokojnej atmosferze.

ATRAKCYJNA POLITYKA CENOWA

Razem ustalamy plan leczenia, który zawiera przejrzyste dane tj. etapy i rodzaj wybranej protezy elastycznej oraz kwotę. Dzięki temu na pewno zawsze dokładnie znasz cenę przeprowadzonego zabiegu. Dodatkowo w DENTU Stomatologia możesz płacić ratalnie. Współpracujemy z firmą, która stworzyła pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych na raty - MEDI RATY.

DOKŁADNA I KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Twoje leczenie poprzedzamy szczegółową diagnostyką i dokumentacją fotograficzną. Dysponujemy nowoczesnymi aparatami RVG i OPG. W pierwszym etapie planujemy leczenie w sposób wizualny na monitorze komputera. Pozwala to nam przybliżyć Tobie różne opcje leczenia i na pewno ułatwia wybranie tej najbardziej optymalnej.

BOGATA OFERTA I MOŻLIWOŚĆ WYBORU

W zależności od Twoich potrzeb i możliwości finansowych, oferujemy Ci kilka linii protez elastycznych do wyboru. Są to:

  • proteza całkowita vitaplex
  • nowoczesna proteza szkieletowa acronowa
  • proteza acetalowa

Protezy z acetalu wykonane dla naszych Pacjentów