Gabinet dentystyczny Tczew

Zobacz jak wygląda pierwsza wizyta w DENTU Stomatologia

W DENTU Stomatologia bez wątpienia i z powodzeniem spełniamy marzenia naszych Pacjentów o promiennym i zdrowym uśmiechu. Dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne wizyty w całym procesie Twojego leczenia były:

  • bezbolesne,
  • w każdym momencie zrozumiałe,
  • dokładnie zaplanowane,
  • przyjemne,
  • umilone muzyką relaksacyjną i ciekawymi filmami przyrodniczymi.

Rejestracja wizyty

W celu zarejestrowania się na wizytę zadzwoń pod numer +48 58 531 00 77 lub +48 500 112 777.

Możesz również dokonać rejestracji osobiście w gabinecie lub wypełniając formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Wówczas na pewno się z Tobą skontaktujemy. Z pewnością znajdziemy idealny dla Ciebie termin wizyty.

W dniu poprzedzającym wizytę wyślemy Ci SMS z przypomnieniem i prośbą o potwierdzenie. W celu potwierdzenia również odpowiedz za pośrednictwem SMS lub zadzwoń.

Jeśli masz niedawno wykonane zdjęcie RTG lub OPG to zabierz je ze sobą. W przypadku gdy nie posiadasz takiego zdjęcia to się nie martw. Wykonamy je na miejscu w gabinecie.

Na pierwszą wizytę zapraszamy Cię kilka minut wcześniej, ponieważ otrzymasz formularz dla Pacjentów pierwszorazowych do uzupełnienia. Pamiętaj, że w razie konieczności wyjaśnienia czegoś lub wątpliwości podczas uzupełniania dokumentów zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Następnie lekarz zaprosi Cię do jednego z naszych gabinetów, przeprowadzi dokładną analizę wraz z konsultacją.

Wizyta konsultacyjna u doktora Macieja Kowalczyka

Pierwszym etapem wizyty jest krótka rozmowa wstępna, podczas której możesz przedstawić swój problem i opowiedzieć o efekcie, który pragniesz uzyskać. Następnie zapraszam Cię na fotel, aby wykonać badanie jamy ustnej i zdjęcia wewnątrzustne.

W dalszej kolejności wykonujemy zdjęcie panoramiczne. Zdjęcie pantomograficzne jest bardzo istotne, ponieważ pokazując m. in. poziom kości i korzenie wszystkich zębów, pomaga postawić kompleksową i trafną diagnozę Twojego całego uzębienia.

Następnie zapraszam Cię na rozmowę przy moim biurku. W trakcie tej rozmowy wykorzystuję wcześniej wykonane zdjęcia Twojej jamy ustnej i szczegółowo omawiam możliwe opcje leczenia. Dla Ciebie jest to odpowiedni czas na zadanie najprzeróżniejszych pytań oraz rozwianie wszelkich wątpliwości. Zawsze staram się udzielić odpowiedzi w sposób najbardziej przejrzysty i konkretny.

Moim celem jest, aby konsultacja była dla Ciebie źródłem informacji o wszelkich rozpoznanych problemach i możliwościach leczenia. Zależy mi na tym, aby wybrana opcja leczenia była Twoją w pełni świadomą decyzją. Decyzją uwzględniającą plusy i minusy sposobu rozwiązania problemu oraz Twoje potrzeby, pragnienia i możliwości finansowe. Dlatego podczas wizyty konsultacyjnej opracuje dla Ciebie pełny plan leczenia i wstępny kosztorys.

Pamiętaj, że od tej pory jestem Twoim lekarzem prowadzącym. Prawdopodobnie podczas poszczególnych etapów leczenia poznasz cały Zespół DENTU Stomatologia, ponieważ każdy z nas jest specjalistą w określonej dziedzinie stomatologii, ale to ja kontroluję cały proces Twojego leczenia.

Jeśli masz przykre doświadczenia związane z gabinetem stomatologicznym i boisz się to już się nie martw! Mogę Cię zapewnić, że pierwsza wizyta z pewnością ma charakter konsultacyjny, tzn. na pewno nie wykonujemy w jej trakcie żadnych inwazyjnych czynności, np. chirurgicznych. Nie ma możliwości, aby w jakikolwiek sposób wykonywane zabiegi były dla Ciebie bolesne. Zaplanowana z wyprzedzeniem pierwsza wizyta nie jest wizytą interwencyjną.
lek. dent. Maciej Kowalczyk

Poznaj oblicze nowoczesnego leczenia stomatologicznego

DENTU Stomatologia to miejsce, w którym dokładamy wszelkich starań, aby Twoje leczenie przebiegało sprawnie, skutecznie i komfortowo.

Filarami naszej praktyki są światowe standardy i sprawdzone rozwiązania. Naszą wiedzę i doświadczenie wspieramy nowoczesnym wyposażeniem i wysokiej jakości materiałami.

Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że o Twój uśmiech dba Zespół ekspertów, którzy wspierają się w codziennej pracy i potrafią kompleksowo przeprowadzić cały proces leczenia.

W celu umówienia wizyty, wystarczy, że zadzwonisz pod nr +48 500 112 777 lub +48 58 531 00 77 albo wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Zapraszamy!

Gabinet dentystyczny Tczew - DENTU Stomatologia, ul. Jedności Narodu 27A.