Implanty Tczew

Choroby przyzębia, próchnica lub silne uderzenie to tylko niektóre przyczyny mogące spowodować braki w uzębieniu.

Czasami wydaje się, że brak jednego zęba nie ma większego znaczenia, ale nie ma nic bardziej mylnego! Bez wątpienia utrata nawet jednego zęba nie jest obojętna dla całego zgryzu i powinnaś/powinieneś ją uzupełnić.

Na szczęście współczesna implantoprotetyka zapewnia uzyskanie zdumiewających efektów, ponieważ:


  • jest związana z wysokim bezpieczeństwem,
  • wspaniałą estetyką,
  • skutecznością rzędu 99%.

Dlaczego w przypadku braku nawet jednego zęba, należy wykonać implant zęba lub most protetyczny?

Ponieważ utrata zęba jest przyczyną dalszych niekorzystnych procesów zachodzących w jamie ustnej.

Przede wszystkim:

  • Na skutek przemieszczania się zębów w stronę luki, powstają przerwy (diastemy) między zębami. Po pierwsze wyglądają one nieestetycznie, po drugie sprzyjają powstawaniu stanów zapalnych dziąseł.
  • W wyniku żucia pokarmów, zęby stopniowo przekrzywiają się w stronę luki. W związku z tym dochodzi do zaburzenia symetrii uśmiechu.
  • Ucisk, który wyzwalasz w trakcie spożywania pokarmu, powoduje zanik kości wyrostka zębodołowego.
  • Ząb, który nie ma kontaktu z zębem przeciwstawnym, stopniowo wysuwa się i zostaje nadmiernie przeciążony. Osłabione w ten sposób utrzymanie zęba w kości przyczynia się do jego rozchwiania a na końcu utraty.
Niekorzystne zmiany zachodzące w wyglądzie twarzy po utracie zębów:

  • Usta stają się węższe (czerwień wargowa chowa się).
  • Twarz skraca się.
  • Żuchwa wysuwa się do przodu.
Podsumowując: twarz wygląda zdecydowanie starzej.

Implanty Tczew metodami All-on-6 lub All-on-4 dedykujemy osobom, które nie mają już zębów własnych i są zmęczone użytkowaniem tradycyjnych protez zębowych lub mają duże braki w uzębieniu.

Czy wiesz, że podczas zabiegu pozyskujemy z krwi Pacjenta i wykorzystujemy fibrynę bogatopłytkową?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, dlaczego fibryna bogatopłytkowa PRF jest tak ważna, to zapraszamy TUTAJ.

Implanty Tczew, czyli jak wygląda planowanie zabiegu implantologicznego w DENTU Stomatologia?

W DENTU Stomatologia, każdy zabieg implantologiczny planujemy z wykorzystaniem specjalnego programu – tzw. nawigacji komputerowej. Dzięki niej, trójwymiarowo projektujemy przyszłą idealną pozycję każdego implantu zęba.

Na podstawie przygotowanego przez lekarza dentystę projektu 3D, w laboratorium protetycznym wykonany zostaje specjalny szablon chirurgiczny, który jest wykorzystywany w trakcie zabiegu implantologicznego.

Nawigacja komputerowa jest niezwykle korzystna zarówno dla Pacjenta, jak i dla lekarza dentysty. Implanty zębów wprowadzamy z ogromną precyzją. Bez wątpienia wpływa to na bezpieczeństwo zabiegu oraz skrócenie czasu jego trwania.

Dla naszych Pacjentów, najważniejsze jest to, że po zabiegu mogą cieszyć się nowym pięknym uśmiechem.

Zobacz wywiad z Panią Krystyną o leczeniu implantologicznym w DENTU Stomatologia - protezy zębowe na implantach

Dlaczego wybrać implanty zębów w DENTU Stomatologia?

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

Implantologia i związana z nią implantoprotetyka są jednymi z głównych gałęzi naszej działalności. Wykonaliśmy już niezliczoną ilość prac protetycznych na implantach na bazie, których stworzyliśmy piękne uśmiechy. Mamy bogate doświadczenie, które wynika z wieloletniej praktyki i wiedzy zdobytej na licznych kursach i szkoleniach.

DOKŁADNOŚĆ

Implanty, które wszczepiamy mają określone długości i średnice. Wszystkie zabiegi wcześniej precyzyjnie planujemy w oparciu o tomografię komputerową i profesjonalny projekt 3D.

Wyciski wykonujemy używając mas wyciskowych o najwyższej dostępnej na rynku jakości. Ich struktura oparta została na bazie asilikonów i mas polieterowych. Dzięki temu pobrane od Ciebie wyciski są maksymalnie dokładne. Uchwycone zostają najdrobniejsze szczegóły, a to przekłada się na estetykę wykonanej pracy protetycznej.

JAKOŚĆ

Używamy implantów najwyższej jakości - tylko znanych i uznanych na świecie producentów.

Współpracujemy z jednym z najlepszych i największych laboratoriów protetycznych w Polsce Północnej.

KOMFORT PACJENTA

Nie denerwuj się na zapas, ponieważ cały zabieg jest w 100% bezbolesny. Wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym.

W trakcie zabiegu pozyskujemy z Twojej krwi i wykorzystujemy fibrynę bogatopłytkową, która bardzo wspomaga proces gojenia.

ATRAKCYJNA POLITYKA CENOWA

Wspólnie z Pacjentem ustalamy plan leczenia, który zawiera przejrzyste dane tj. etapy i rodzaj wybranego uzupełnienia protetycznego, wybrane implanty oraz kwotę. Dzięki temu możesz być spokojna/spokojny, ponieważ zawsze dokładnie znasz cenę przeprowadzonego zabiegu.

Dodatkowo w DENTU Stomatologia możesz wybrać płatność ratalną. Współpracujemy z firmą, która stworzyła pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych na raty - MEDI RATY.

DOKŁADNA I KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Twoje leczenie poprzedzamy szczegółową diagnostyką i dokumentacją fotograficzną. Dysponujemy nowoczesnym aparatem RVG. W pierwszym etapie planujemy leczenie w sposób wizualny na monitorze komputera. Dzięki temu przybliżamy Ci różne opcje leczenia i ułatwiamy wybranie tej najbardziej optymalnej.

W przypadku zabiegów implantologicznych w DENTU Stomatologia, diagnostykę wspieramy tomografią komputerową i analizą wraz z projektem 3D.

BOGATA OFERTA I MOŻLIWOŚĆ WYBORU

W zależności od Twoich potrzeb i możliwości finansowych, oferujemy Ci kilka linii uzupełnień protetycznych i systemów implantologicznych do wyboru.

Implanty Tczew, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące implantów stomatologicznych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o implantach zębów to zapraszamy Cię do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami. Z pewnością udzielamy odpowiedzi, które pomogą Ci w zgłębieniu tematyki implantów zębowych.

Najczęściej wykonujemy dla naszych Pacjentów uzupełnienia implantoprotetyczne takie jak:

N a zakończenie pragniemy podkreślić, że dzięki nowoczesnej implantoprotetyce rozległe braki zębowe pacjentów lub nawet całkowity brak uzębienia możemy odtworzyć za pomocą implantów zębowych.

Pamiętaj, że na co dzień nie odczujesz różnicy pod względem stabilności, siły zgryzu i wyglądu między implantami a naturalnymi zębami. Co więcej nikt nie będzie wiedział, które z Twoich zębów są implantami a które nie.