Gabinet Stomatologiczny Tczew - DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk

Kim jesteśmy?  • Jesteśmy zgranym Zespołem, który wspiera się w codziennej pracy i obowiązkach. Na chwilę obecną nasz Zespół tworzy 5 lekarzy dentystów i 3 wykwalifikowane higienistki stomatologiczne, asystentka stomatologiczna oraz rejestratorka.
  • Od 2017 roku z powodzeniem świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie dla mieszkańców Tczewa, okolicznych miejscowości i Trójmiasta.
  • Od czasu rozpoczęcia działalności gabinetu, nieustannie się rozwijamy dbając o rozwój swoich kwalifikacji i wyposażając gabinet w nowoczesny sprzęt.
Dbamy także o komfort naszych Pacjentów, którzy w trakcie wizyty słuchają muzyki relaksacyjnej i oglądają filmy przyrodnicze na specjalnie w tym celu zawieszonym na suficie telewizorze.

Liczba naszych zadowolonych Pacjentów nieustannie się powiększa, a część z nich dziękując nam dzieli się swoimi doświadczeniami i odczuciami z wizyt w naszym gabinecie. Ich słowa są dla nas ogromną nagrodą oraz źródłem radości i dumy.

Gabinet Stomatologiczny Tczew - adres

DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk mieści się w Tczewie przy ulicy Jedności Narodu 27a.

Znajdujemy się tuż obok Szkoły Podstawowej nr 11. Łatwo można dotrzeć do nas piechotą od dworca PKP i głównej pętli autobusowej w Tczewie (około 5-7 minut pieszo). Więcej wskazówek dotyczących dojazdu znajduje się TUTAJ.

Gabinet Stomatologiczny Tczew - godziny otwarcia

Pracujemy od poniedziałku do soboty w szerokim zakresie godzin. Godziny otwarcia w poszczególnych dniach tygodnia są dostępne TUTAJ.

Zakres naszych usług

W DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk oferujemy naszym Pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Przeprowadzamy:

Zapraszamy naszych Pacjentów również na:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i cennikiem.

Przyjdź i odwiedź nasz Gabinet Stomatologiczny w Tczewie - DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk. Zapraszamy!

Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Profesjonalizm

Wiedza i doświadczenie są fundamentem naszych codziennych działań.

Sprawdzone materiały

Wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały od sprawdzonych dostawców.

Precyzja

Używając mikroskopu zabiegowego zapewniamy największą dokładność.

Nowoczesny sprzęt

Nowoczesne technologie wspierają Twój proces leczenia.


Call Now Button