Gabinet Stomatologiczny Tczew DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym Zespołem, który wspiera się w codziennej pracy i obowiązkach. Na chwilę obecną nasz Zespół tworzy 5 lekarzy dentystów i 3 wykwalifikowane higienistki stomatologiczne, asystentka stomatologiczna oraz rejestratorka.

Od 2017 roku z powodzeniem świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie dla mieszkańców Tczewa, okolicznych miejscowości i Trójmiasta.

Od czasu rozpoczęcia działalności gabinetu, nieustannie się rozwijamy dbając o rozwój swoich kwalifikacji i wyposażając gabinet w nowoczesny sprzęt.
Dbamy także o komfort naszych Pacjentów, którzy w trakcie wizyty słuchają muzyki relaksacyjnej i oglądają filmy przyrodnicze na specjalnie w tym celu zawieszonym na suficie telewizorze.

Liczba naszych zadowolonych Pacjentów nieustannie się powiększa, a część z nich dziękując nam dzieli się swoimi doświadczeniami i odczuciami z wizyt w naszym gabinecie. Ich słowa są dla nas ogromną nagrodą oraz źródłem radości i dumy.

Gabinet Stomatologiczny Tczew - adres

DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk mieści się w Tczewie przy ulicy Jedności Narodu 27a.

Znajdujemy się tuż obok Szkoły Podstawowej nr 11. Łatwo można dotrzeć do nas piechotą od dworca PKP i głównej pętli autobusowej w Tczewie (około 5-7 minut pieszo). Więcej wskazówek dotyczących dojazdu znajduje się TUTAJ.

Gabinet Stomatologiczny Tczew - godziny otwarcia

Pracujemy od poniedziałku do soboty w szerokim zakresie godzin. Godziny otwarcia w poszczególnych dniach tygodnia są dostępne TUTAJ.

Gabinet Stomatologiczny Tczew - zakres usług

W DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk oferujemy naszym Pacjentom kompleksowe leczenie stomatologiczne na najwyższym poziomie.

Przeprowadzamy:

Zapraszamy naszych Pacjentów również na:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i cennikiem.

Przyjdź i odwiedź nasz Gabinet Stomatologiczny w Tczewie - DENTU Stomatologia lek. dent. Maciej Kowalczyk. Zapraszamy!
Call Now Button