Asystentka stomatologiczna

Poszukujemy ambitnej osoby, która wesprze nas swoją pomocą. Jeżeli marzysz o miejscu, w którym możesz podnosić kwalifikacje a Twoja praca jest doceniana to DENTU Stomatologia czeka na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Praca na 4 ręce.
  • Długoterminowa opieka nad pacjentami i kontrolowanie regularności wizyt.
  • Dbanie o powierzone sprzęty.
  • Utrzymywanie czystości w gabinecie.
  • Dezynfekowanie i sterylizacja narzędzi.
  • Kontrolowanie wymagań sanepidu, dbałość o przestrzeganie wyznaczonych procedur.

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Delikatności oraz empatii w stosunku do Pacjentów,
  • Uczciwości i lojalności,
  • Doświadczenie w pracy mile widziane,
  • Ambicji i umiejętności szybkiego nabywania nowej wiedzy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Pracę w zespole specjalistów,
  • Możliwość kształcenia się i rozwijania,
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie,
  • Indywidualne oraz bezpłatne szkolenia po zatrudnieniu kandydata na stanowisko.

Czekamy na Twoje zgłoszenie