Stomatolog Tczew - lek. dent. Maciej Kowalczyk

Jestem lekarzem dentystą. Wykształcenie zdobyłem na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją praktykę doskonaliłem w Klinikach Stomatologicznych na terenie Trójmiasta i okolic. Pracując w zespołach specjalistów i używając innowacyjnych technologii diagnostycznych, systematycznie rozwijałem swoje umiejętności. Jednocześnie uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach, również w roli wykładowcy.

Kluczowym narzędziem mojej pracy są lupy oraz mikroskop stomatologiczny, który wykorzystuję głównie w leczeniu kanałowym, ale także w protetyce oraz stomatologii estetycznej. Opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu oferuję swoim pacjentom szeroki wachlarz usług o najwyższym standardzie. Każdy przypadek diagnozuję wielokierunkowo i w porozumieniu z pacjentem opracowuję indywidualny plan leczenia. Zawód, który wykonuję jest jednocześnie moją pasją. Wykorzystując mikroskop zabiegowy, podobnie jak człowiek z uśmiechem na twarzy, podwajam swoje możliwości.

Zapraszam na konsultację,
lek. dent. Maciej Kowalczyk

Zobacz opinie
Bardzo polecam ten gabinet. Pan doktor jest bardzo miły. Odpowiada na wszystkie pytania. Ma czas dla pacjenta. Jest bardzo delikatny. Widać, że praca to jego pasja. W końcu przestałam traktować wizyty u dentysty jako przykre doświadczenie.

Magdalena


Bardzo polecam. Lekarz ma zawsze czas podczas wizyty. Podaje wariantowe rozwiązania, również dla trudnych sytuacji. Mam pełne zaufanie i dojeżdżam z Gdańska do Tczewa, żeby mieć pewność profesjonalnego wykonania każdego zabiegu. Do tego bardzo dobra relacja jakości do ceny.

Anna


Do dentysty zaciągać mnie trzeba siłą, kilka razy zwiałam z fotela. Do wizyty podchodziłam jak pies do jeża, okazało się że niepotrzebnie. Pan Maciek jest tak niesamowicie otwarty na pacjenta, tak wszystko dokładnie tłumaczy, że zaczynam lubić wizyty u dentysty. Przy okazji jest tak sympatycznym człowiekiem, że na każdą kolejną wizytę idę z uśmiechem i spokojem że wszystko będzie dobrze, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze.
Gorąco polecam.

Lucyna


Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie :) Polecam.

Sandra


Bardzo polecam Pana lekarza Macieja Kowalczyka, z którego usług korzystam razem z całą rodziną już od kilku lat. Jest to lekarz bardzo kompetentny, uprzejmy z ogromną empatią. Rozumie pacjenta i nie było problemu, którego by się nie podjął. Nigdy nie odmawia pomocy. Ponadto podczas wizyty przedstawia pacjentowi różne opcje leczenia i bardzo trafnie dobiera metody. Dzięki posiadanej ogromnej wiedzy (poszerzanej na specjalistycznych szkoleniach) oraz pracy przy użyciu nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu - mogę szczerze powiedzieć, że konsultacja u Pana Macieja to coś więcej niż wizyta w gabinecie stomatologicznym to świadomość że "jest się w dobrych rękach" a przecież w kwestii zdrowia jest to najważniejsze. Naprawdę Wszystkim Polecam.

Klaudia


U lepszego dentysty nie byłam! Jestem pod wrażeniem. Profesjonalizm w 100%. A co najważniejsze bardzo miła atmosfera. Polecam. :):)

Beata


Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna atmosfera dzięki której wszelkie lęki mijają. Efekt zabiegu jest bardzo zadowalający, wręcz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam:)

Dominika


Pełen profesjonalizm, nic dodać nic ująć. P.s chodziłem do Pana Macieja w Gdańsku ale znalazłem w Tczewie. Zachęcam i polecam wszystkim :)

Alan


Trafilam do Pana Macieja dzięki bratu! Mam straszną fobie jeśli chodzi o dentystów. Pan Maciej bardzo wyrozumiały, sympatyczny no i najlepszy w swoim fachu! Polecam!!!

Kasia


Ciesze się że wkońcu trafiłem na dentyste z pasją i bardzo dużą wiedzą. Podczas wizyty wszystko tłumaczy i dobiera najlepsze leczenie. Polecam każdemu szukajacym specjalisty!

Robert


Gabinet odwiedziłem z ładnych kilka razy. Pierwsze wrażenie-oj...młodawy, niedoświadczony ten Pan doktor, nie wiem czy podoła a na dzien dobry czekało mnie powtórne leczenie kanałowe...nic miłego dla mnie ani prostego dla dentysty, nie każdy tego się podejmuje... Nic bardziej mylnego , przynajmniej co do drugiej kwestii. Pan Maciek w moim przypadku dokonał cudu- górna szósteczka po drugiej wizycie przestała boleć. Poza tym odbudowana na włóknach szklanych , zniszczona na wysokości dziąsła czwórka. Wykonanie koron, protez itp. na najwyzszym poziomie. Wszystkie zabiegi bezboleśnie. Przypomnienia o wizycie smsem, płatność kartą ! Polecam ten gabinet, pełen profesjonalizm.

Mirosław

Zobacz certyfikaty
Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Profesjonalizm


Wiedza i doświadczenie są fundamentem naszych codziennych działań.

Sprawdzone materiały


Wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały od sprawdzonych dostawców.
 

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?


Przejdź do kontaktu