lek. dent. Maciej Kowalczyk

Jestem lekarzem dentystą. Wykształcenie zdobyłem na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją praktykę doskonaliłem w Klinikach Stomatologicznych na terenie Trójmiasta i okolic. Pracując w zespołach specjalistów i używając innowacyjnych technologii diagnostycznych, systematycznie rozwijałem swoje umiejętności. Jednocześnie uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach, również w roli wykładowcy.

Kluczowym narzędziem mojej pracy są lupy oraz mikroskop stomatologiczny, który wykorzystuję głównie w leczeniu kanałowym, ale także w protetyce oraz Stomatologii estetycznej. Opierając się na zdobytej wiedzy i doświadczeniu oferuję swoim pacjentom szeroki wachlarz usług o najwyższym standardzie. Każdy przypadek diagnozuję wielokierunkowo i w porozumieniu z pacjentem opracowuję indywidualny plan leczenia. Zawód, który wykonuję jest jednocześnie moją pasją. Wykorzystując mikroskop zabiegowy, podobnie jak człowiek z uśmiechem na twarzy, podwajam swoje możliwości.

Zapraszam na konsultację,
lek. dent. Maciej Kowalczyk

Zobacz opinie
Bardzo polecam ten gabinet. Pan doktor jest bardzo miły. Odpowiada na wszystkie pytania. Ma czas dla pacjenta. Jest bardzo delikatny. Widać, że praca to jego pasja. W końcu przestałam traktować wizyty u dentysty jako przykre doświadczenie.

Magdalena


Bardzo polecam. Lekarz ma zawsze czas podczas wizyty. Podaje wariantowe rozwiązania, również dla trudnych sytuacji. Mam pełne zaufanie i dojeżdżam z Gdańska do Tczewa, żeby mieć pewność profesjonalnego wykonania każdego zabiegu. Do tego bardzo dobra relacja jakości do ceny.

Anna


Do dentysty zaciągać mnie trzeba siłą, kilka razy zwiałam z fotela. Do wizyty podchodziłam jak pies do jeża, okazało się że niepotrzebnie. Pan Maciek jest tak niesamowicie otwarty na pacjenta, tak wszystko dokładnie tłumaczy, że zaczynam lubić wizyty u dentysty. Przy okazji jest tak sympatycznym człowiekiem, że na każdą kolejną wizytę idę z uśmiechem i spokojem że wszystko będzie dobrze, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze.
Gorąco polecam.

Lucyna


Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bezboleśnie :) Polecam.

Sandra

Zobacz certyfikaty
Gwarantujemy najwyższą jakość usług

Profesjonalizm


Wiedza i doświadczenie są fundamentem naszych codziennych działań.

Sprawdzone materiały


Wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały od sprawdzonych dostawców.

Precyzja


Używając mikroskopu zabiegowego zapewniamy największą dokładność.

Nowoczesny sprzęt


Nowoczesne technologie wspierają Twój proces leczenia.
 

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?


Przejdź do kontaktu