Leczenie stomatologiczne na raty - MediRaty

W DENTU Stomatologia oferujemy możliwość płatności ratalnej za wykonane leczenie stomatologiczne. Dzięki temu możesz natychmiast rozpocząć leczenie mimo braku środków do pokrycia jego kosztów.

Nasza klinika jest partnerem programu MediRaty - pierwszego w Polsce programu ratalnego finansowania usług medycznych. Program MediRaty gwarantuje najniższe oprocentowanie oraz brak jakichkolwiek opłat wstępnych.

Sama/sam decydujesz o ilości rat oraz wielkości udziału kredytu w kosztach leczenia. Widoczny poniżej kalkulator kredytowy pozwoli Ci samodzielnie oszacować wysokość rat przy różnych okresach kredytowania.

MediRaty

Jak uzyskać finansowanie leczenia - telefonicznie:

  • Na pierwszej wizycie nasz lekarz ustala z Tobą koszt leczenia.
  • Następnie konsultant MediRaty kontaktuje się z Tobą telefonicznie i weryfikuje Twoją zdolność kredytową oraz przedstawia indywidualną ofertę ratalną.
  • Jeśli zaakceptujesz ofertę to otrzymujesz od kuriera umowę ratalną do podpisania.
  • Po podpisaniu umowy możesz rozpocząć leczenie stomatologiczne na raty w naszym gabinecie.
  • Spłata w ratach następuje według harmonogramu dołączonego do podpisanej przez Ciebie umowy.

Jak uzyskać finansowanie leczenia - online:

  • Podobnie jak w przypadku uzyskania finansowania leczenia drogą telefoniczną na pierwszej wizycie wraz z lekarzem ustalasz koszt planowanego leczenia.
  • Następnie sam składasz wniosek o MediRaty za pośrednictwem formularza na stronie internetowej programu MediRaty.
  • Decyzję kredytową oraz prognozy wysokości rat na pewno zobaczysz natychmiast po wypełnieniu formularza.
  • Jeśli podpiszesz umowę to możesz rozpocząć leczenie stomatologiczne na raty w DENTU Stomatologia.

Twoje leczenie stomatologiczne na raty może dotyczyć dowolnego zakresu działań powyżej 500 zł.

Przed wizytą konsultacyjną zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ informacje zawarte na naszej stronie internetowej pomogą zrozumieć Ci wiele zagadnień. Na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie, które będziesz mógł szczegółowo omówić z lekarzem dentystą.

Nasi Pacjenci najczęściej korzystają z MediRat w trakcie leczenia kanałowego, protetycznego i implantologicznego.

Jeśli nie potrzebujesz koniecznie rozłożenia płatności za leczenie w formie miesięcznych płatności, ale nie masz chwilowo możliwości opłacenia wizyty z własnych środków finansowych to z pewnością bardzo ciekawym rozwiązanie będzie dla Ciebie skorzystanie z usługi MediPay. Dzięki MediPay możesz przyjść na wizytę i zapłacić za nią aż do 30 dni później. Co ważne, nie ponosisz przy tym żadnych dodatkowych opłat! Płacisz dokładnie tyle ile wyniósł koszt leczenia.