Gabinet stomatologiczny Jedności Narodu - DENTU Stomatologia

 

Gabinet Stomatologiczny DENTU Stomatologia mieści się przy ulicy Jedności Narodu 27A w Tczewie. Tylko 5 min drogi pieszo od Galerii Kociewskiej i dworca PKP Tczew.

Dojazd do ulicy Jedności Narodu 27A z dworca PKP lub pętli autobusowej przy dworcu


Ze względu na bliskie sąsiedztwo proponujemy Ci spacer po podróży.

Po wyjściu z dworca PKP, przejdź obok Galerii Kociewskiej i kieruj się prosto do przejścia dla pieszych przez ul. Gdańską. Następnie zmierzaj alejką z ławeczkami w kierunku ulicy Saperskiej.

Z pewnością po lewej stronie zobaczysz wielki szary budynek - Sąd Rejonowy w Tczewie. Z kolei po prawej stronie mieści się salon fryzjerski i pizzeria. Na wysokości salonu fryzjerskiego i pizzerii skręć w prawo i idź prosto około 100 metrów. Na pewno zobaczysz charakterystyczny biały budynek z mostkiem.

W przeciwnym razie polecamy Ci skorzystanie z usług taxi lub autobusu linii nr 8 - przystanek końcowy: Jedności Narodu/Gdańska.

60m od gabinetu znajduje się Szkoła Podstawowa nr 11.

Jeśli korzystasz z nawigacji Google wpisz w wyszukiwarce „dentu stomatologia” a nawigacja poprowadzi Cię pod same drzwi.

Nie martw się o miejsce parkingowe, ponieważ tuż przy DENTU Stomatologia znajduje się ogólnodostępny, duży i bezpłatny parking.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych wskazówek, zapraszamy do kontaktu tel. 500 112 777.Dojazd do gabinetu stomatologicznego DENTU Stomatologia z Trójmiasta


Zalecamy Obwodnicę Trójmiasta a następnie autostradę A1 do pierwszego zjazdu - "Stanisławie". Następnie kierujemy się na Tczew.
dentu qr www

Pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym DENTU Stomatologia

Jeśli jeszcze Ciebie u nas nie było i chcesz zarejestrować się na wizytę to:

Jeśli potrzebujesz kompleksowej konsultacji stomatologicznej i chcesz odmienić swój uśmiech to koniecznie poproś o wizytę u doktora Macieja Kowalczyka, który opracuje dla Ciebie indywidualny plan leczenia.

Nasz Zespół tworzy kilku lekarzy dentystów, którzy wspierają się w codziennej pracy, dlatego przeprowadzamy holistyczne leczenie stomatologiczne w zakresie protetyki, endodoncji (leczenia kanałowego), leczenia mikroskopowego, implantologii, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz stomatologii estetycznej.