Lekarz dentysta Tczew - oferta pracy

Stomatologia to coś co kochasz?

Nieustannie rozwijasz swoje umiejętności?

Posiadasz solidne doświadczenie w protetyce, endodoncji i chirurgii?

Jesteś osobą, która wciąż się rozwija, która lubi pracę na wysokiej jakości sprzęcie, materiałami z górnej półki?

Potrafisz przeprowadzić Pacjenta przez kompleksowe leczenie?

Zapraszamy do naszego zespołu! Wpadnij na kawę lub herbatę ;) i szczerą rozmowę o Twojej przyszłości w DENTU Stomatologia!

 

W naszym zespole cenimy: łatwość nawiązywania kontaktów z innymi, wzajemne wsparcie, duże poczucie empatii i podchodzenie z szacunkiem do wszystkich oraz zaangażowanie.

Z myślą o lekarzach takich jak Ty, stworzyliśmy DENTU Stomatologia, gdzie od poniedziałku do soboty przyjmujemy Pacjentów, których liczba przez cały czas się zwiększa. Są to Pacjenci, którzy cenią jakość wykonanych usług i często decydują się na najlepsze rozwiązania, niezależnie od ceny wykonywanego zabiegu.

Będziesz mieć możliwość wykonywania wszystkich rodzajów prac protetycznych, m.in.: licówek, koron, mostów, odbudowy bezzębia na bazie implantów. Współpracujemy z jednym z najlepszych laboratoriów protetycznych w Polsce Północnej. Konsultujemy się z technikami i mamy możliwość „dopieszczenia” każdego uzupełnienia protetycznego.

Na miejscu dostępny jest również mikroskop, RVG, OPG, skaner wewnątrzustny oraz zestaw z aparatem do zdjęć wewnątrzustnych....

Leczenie endodontyczne przeprowadzamy przy użyciu pilników maszynowych i kończymy metodą termicznego wypełnienia kanałów. W każdym etapie leczenia możesz liczyć na pomoc wykwalifikowanej asystentki lub higienistki stomatologicznej.

Prowadzimy elektroniczny system rejestracji pacjentów, dlatego zawsze wiesz, kto dzisiaj jest do Ciebie umówiony- cenimy i dbamy o Twój czas. Dzięki temu oferujemy pracę z atrakcyjnymi zarobkami, z dużą pulą pacjentów, w kilkunastoosobowym zespole, który wspiera się w codziennych obowiązkach.

Jeżeli jesteś spoza Tczewa pomożemy Ci w znalezieniu zakwaterowania blisko gabinetu. Ponieważ DENTU Stomatologia mieści się w świetnie zlokalizowanym punkcie (5 min drogi pieszo od dworca PKP i pętli autobusowej, blisko autostrady A1) nie będzie również problemu z ewentualnym dojazdem z Trójmiasta.

Jedyne czego oczekujemy w zamian to pełne zaangażowanie w pracę i wspólne działanie na rzecz rozwoju DENTU Stomatologia - docelowo praca na pełny etat. CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: info@dentu.pl
 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Skontaktuj się!

Czekamy na Twoje zgłoszenie