Stomatologia estetyczna Tczew

Współczesna Stomatologia estetyczna zapewnia szeroki wachlarz dostępnych metod mogących odmienić Twój uśmiech. Pozwala zmienić kształt, kolor, barwę, czy też położenie zębów i poprawić wszelkie niedoskonałości. Białe i równe zęby są świadectwem zdrowia i urody. Kształtny, piękny uśmiech jest podstawą dla atrakcyjnego wyglądu.

W zakresie stomatologii estetycznej oferujemy:

Dlaczego warto wykonać leczenie estetyczne w DENTU Stomatologia?

DOŚWIADCZENIE I WYSOKIE KWALIFIKACJE

Stomatologia estetyczna, podobnie jak protetyka stomatologiczna i implantologia, jest jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Wykonaliśmy już niezliczoną ilość kompleksowych estetycznych rekonstrukcji uśmiechów. W tym celu stosujemy m. in. wybielanie zębów DENTU White,licówki bez konieczności szlifowania,licówki porcelanowe,korony,mosty protetyczne,implanty.Nasze bogate doświadczenie wynika z wieloletniej praktyki i wiedzy zdobytej na licznych kursach i szkoleniach.

DOKŁADNOŚĆ

Wyciski wykonujemy używając mas wyciskowych o najwyższej dostępnej na rynku jakości. Ich struktura oparta została na bazie asilikonów i mas polieterowych. Dzięki temu pobrane od Pacjenta wyciski są maksymalnie dokładne. Uchwycone zostają najdrobniejsze szczegóły, a to przekłada się na estetykę wykonanych licówek i koron protetycznych.

Implanty, które wszczepiamy mają określone długości i średnice. Wszystkie zabiegi są wcześniej precyzyjnie zaplanowane w oparciu o tomografię komputerową i profesjonalny projekt 3D.

JAKOŚĆ

Współpracujemy z jednym z najlepszych i największych laboratoriów protetycznych w Polsce Północnej.

Korzystamy z profesjonalnych i certyfikowanych preparatów rozjaśniających australijskiej firmy SDI. Bez wątpienia jest to firma z ponad 45-letnim doświadczeniem - znana i uznana na świecie.

Używamy implantów najwyższej jakości - tylko znanych i uznanych na świecie producentów.

KOMFORT PACJENTA

Na pewno wykonujemy wyłącznie zabiegi w 100% bezbolesne.

ATRAKCYJNA POLITYKA CENOWA

Wspólnie z Pacjentem ustalamy plan leczenia, który zawiera przejrzyste dane tj. etapy i rodzaj wybranego leczenia oraz kwotę. Dzięki temu Pacjent może być spokojny, ponieważ zawsze dokładnie zna cenę przeprowadzonego zabiegu.

Dodatkowo w DENTU Stomatologia możliwa jest płatność ratalna. Współpracujemy z firmą, która stworzyła pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych na raty - MEDI RATY.

DOKŁADNA I KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Leczenie Pacjenta poprzedzamy szczegółową diagnostyką i dokumentacją fotograficzną. Dysponujemy nowoczesnym aparatem RVG. W pierwszym etapie planujemy leczenie w sposób wizualny na monitorze komputera. Pozwala to na przybliżenie Pacjentowi różnych opcji leczenia i ułatwia wybranie tej najbardziej optymalnej.

 

BOGATA OFERTA I MOŻLIWOŚĆ WYBORU

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych Pacjenta, oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu estetyki uśmiechu, kilka linii uzupełnień protetycznych i systemów implantologicznych do wyboru.

Między innymi oferujemy licówki:

  • Tradycyjne – zapewniające atrakcyjny efekt estetyczny w zrównoważonej cenie.
  • DENTU SoftVeeners– ultracienkie licówki porcelanowe bez szlifowania zębów, dla Pacjentów szukających najbardziej estetycznego rozwiązania przy jednoczesnej minimalnej interwencji lekarza dentysty.
 

Masz pytania?
Chcesz umówić się na wizytę?


Przejdź do kontaktu
 

Najczęściej zadawane pytania

1Czy kolor wypełnienia będzie się różnił od koloru zęba?
W Klinice Stomatologicznej DENTU ubytki wypełniamy materiałami kompozytowymi nowej generacji, dysponujemy szeroką paletą odcieni i kolorów, wypełnienia wykonujemy metodą warstwową. Dzięki temu uzyskujemy wysoko estetyczne odbudowy zębów. Nawet przebarwione zęby po wcześniejszych wypełnieniach amalgamatem po założeniu naszego wypełnienia odzyskają naturalną barwę i piękno.

Dentysta Tczew i Stomatolog Tczew


2Czy piaskowanie wybiela zęby?
Poprzez piaskowanie z zębów usunięte zostają osady i przebarwienia, które powstały m.in. od picia kawy, herbaty czy palenia tytoniu. Zęby stają się wyraźnie bielsze, gładsze i odzyskują naturalne piękno.

Dentysta Tczew i Stomatolog Tczew


3Co należy uwzględnić wybierając metodę wybielania?
Lekarz dentysta wybiera metodę wybielania uwzględniając indywidualne predyspozycje pacjenta. W DENTU Stomatologia Pacjent udziela wywiadu oraz zostaje poddany kontrolnemu badaniu jamy ustnej. Wówczas lekarz dentysta określa z jakiego rodzaju przebarwieniami ma do czynienia (naturalny ciemniejszy kolor zębów, przebarwienia wywołane zażywaniem niektórych antybiotyków, ciemnienie spowodowane np. paleniem papierosów lub codziennym spożywaniem pokarmów).

Dentysta Tczew i Stomatolog Tczew


4O ile jaśniejsze mogą być zęby po wybielaniu i jak długo utrzymuje się ten efekt?
Wybielając zęby można je rozjaśnić nawet do ośmiu odcieni. Efekt jest wówczas bardzo widoczny i może utrzymywać się przez kilka miesięcy lub nawet kilka lat. Skąd taka rozbieżność? Jest to wynikiem indywidualnych predyspozycji, nawyków żywieniowych i higienicznych.

Dentysta Tczew i Stomatolog Tczew


5Czy wybielanie jest bezpieczne?
Profesjonalne wybielanie zębów jest zabiegiem wykonywanym od ponad 20 lat. Liczne badania nie wykazały szkodliwego wpływu profesjonalnych środków rozjaśniających na uzębienie.

Dentysta Tczew i Stomatolog Tczew


 
Stomatologia estetyczna w Tczewie - zapraszam na konsultację lek. dent. Maciej Kowalczyk.