halitoza, leczenie halitozy, dentysta tczew, dentu,
Halitoza
15 września 2020
4 lata - dentu stomatologia
4 lata DENTU Stomatologia
15 kwietnia 2021
halitoza, leczenie halitozy, dentysta tczew, dentu,
Halitoza
15 września 2020
4 lata - dentu stomatologia
4 lata DENTU Stomatologia
15 kwietnia 2021

Dzień Kobiet

Moim wszystkim Pacjentkom i Kobietom, które towarzyszą mi każdego dnia i współtworzą Zespół DENTU Stomatologia, składam najserdeczniejsze życzenia...

Zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze znajdowały czas na realizację swoich marzeń.

Tak jak „świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów” tak samo DENTU Stomatologia tętni życiem dzięki Wam :)

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

lek. dent. Maciej Kowalczyk
Z pewnością dodatkowa para zręcznych rąk jest niezastąpioną pomocą podczas mojej codziennej pracy... Dlatego też uznałem, że Dzień Kobiet to idealny czas, abym mógł przedstawić Wam chociaż część mojego Zespołu...

Niestety nie zdołałem uchwycić obiektywem aparatu wszystkich Pań z DENTU Stomatologia, ale zapewniam, że każda z nich jest wyjątkową osobą.

Bezsprzecznie są zawsze uśmiechnięte, pełne energii, niezwykle empatyczne...

I są profesjonalistkami w pracy, którą wykonują! Tak 3majcie ;)
Pani Daria biegle włada językiem rosyjskim , dlatego jest niezwykle pomocna naszym Pacjentom, którzy szukając pomocy dentysty obawiają się bariery językowej.

Zdjęcie przedstawia Panią Darię w trakcie zabiegu wybielania zębów DENTU White.

Pani Hanna to bez wątpienia wspaniała dusza towarzystwa w naszym gabinecie i osoba, która potrafi uspokoić każdego, kto obawia się leczenia stomatologicznego.

W DENTU Stomatologia Pani Hanna najczęściej asystuje przy zabiegach implantologicznych, chirurgicznych i protetycznych.
Dzień Kobiet to piękne święto, ale nie dzień wolny od pracy! Dlatego zapraszamy do odwiedzenia nas w dniu dzisiejszym. Godziny otwarcia i szereg ciekawych informacji dotyczących szeroko pojętego leczenia stomatologicznego znajdziecie na naszej stronie internetowej - zachęcamy do jej studiowania. Informacje zawarte na naszej stronie są doskonałym źródłem wiedzy, np. przed wizytą konsultacyjną i zaplanowaniem kompleksowego leczenia.
Call Now Button